"Ақмола облысы білім басқармасының Аршалы ауданы бойынша білім бөлімі" комуналдік мемелекеттік мекемесі
Коммунальное государственное учреждение «Общеобразовательная школа села Турген отдела образования по Аршалынскому району управления образования Акмолинской области»

«Терроризм қоғамға қауіп төндіреді» тақырыбында сынып сағаты.

10 қазан күні «Түрген кентіндегі жалпы білім беретін мектеп» КММ-де «Терроризм қоғамға қауіп» тақырыбында сынып сағаттары өтті.

Міндеттері: студенттерге лаңкестік және оның көріністері туралы түсінік беру, террористердің құрбаны болу ықтималдығын төмендететін сақтық шараларын үнемі қабылдау қажеттілігіне сендіру, лаңкестік оқиғасы орын алған жағдайда өзін-өзі ұстау ережелерін үйрету. қауіп-қатер және террористік акт кезінде.

Әңгімелесу жүргізілді, студенттердің презентациясы көрсетілді, терроризмге байланысты жағдайларда өзін-өзі ұстау ережелерімен таныстыру.